سی ایکس CX

تمرکز این ورزش روی بالاتنه است و هدفش قوت بخشیدن به عضلات مرکزی بدن است. داشتن عضلات قوی مرکزی موجب می شود شما بتوانید ورزشهای مورد علاقه خود را هر روز بهتر انجام دهید.بنابراین شما می توانید با توجه به سطح ورزشی خودتان یک پایه را انتخاب کنید. این ورزش شامل حرکاتی مانند کرانچ، هور و اسکات میباشد.

کلاس سی ایکس یکی از محبوب ترین کلاس های باشگاهی در چند سال اخیر است. کلاس CXWorx Bio Ritmo را انتخاب کنید که شکم و باسن را تقویت می کند و می تواند راه جدیدی برای خوش اندام شدن باشد. چندین باشگاه مانند پارت نوین وجود دارد که روی روش های آموزشی جدید این ورزش سرمایه گذاری می کنند تا مشتریان بتوانند بیشترین بهره را از آن ها ببرند. از طریق یک روش نوآورانه، می توان مناطق زیادی از بدن را با این نوع ورزش درگیر کرد.

دسته: ,

توضیحات

معرفی کلاس CXWORX

کلاس و تمرینات CXWORX توسط شرکت Les Mills برای تکمیل سایر تمرینات ورزشی ایجاد شده است. این ورزش با تمرکز کامل روی هسته، که “مرکز بدن” بوده،  شکم، باسن و کمر را متحد می کند. بسیاری از مردم وقتی می گویید سی ایکس  فکر می کنند که فقط روی عضلات شکم تمرکز می کند، اما خیر. این ورزش روی “هسته منبسط شده” کار خواهد کرد که محل اتصال شکم، گلوتئوس و پشت است. البته تنها همین موارد نیستند سی ایکس همچنین اندام ها، پاها و بازوها را درگیر می کند.

 

 رابطه بین کلاس سی ایکس و موسیقی

تمام کلاس های سی ایکس رقص یا پیش رقص هستند. بر اساس نتایج به عمل آمده انجام حرکات ورزش سی ایکس با موسیقی منجر می شود شرکت کنندگان تمایل بیشتری به انجام آن ها داشته باشند. موسیقی شخص را با حرکت مرتبط می کند. بنابراین این ورزش کاملاً طراحی شده، ریتمیک و درون موسیقی است. علاوه از این، موسیقی کلاس سی ایکس به گونه ای نیست که تمرکز را بر هم بزند بلکه در افزایش آن نقش چشم گیری دارد.

 

مزایای اصلی کلاس سی ایکس

این کلاس نتایج عالی را ارائه می دهد که پس از تمرین شرکت کننده متوجه آن می شود. هدف این ورزش تقویت هسته مرکزی است، ناحیه ای از بدن که عمیق ترین ماهیچه های کمر را در بر می گیرد.  تمرین به شما این امکان را می دهد که قدرت و دامنه بیشتری به دست آورید. علاوه بر تقویت شکم از مفاصل محافظت کرده و از آسیب در مناطق مختلف جلوگیری می کند. با استفاده از لاستیک، تمرین کارآمد تر شده، زیرا در حین حرکت عضلات گلوتئال فعال می شوند.  گروه‌ های ماهیچه‌ ای مختلف از طریق تمرینات این کلاس درگیر می شوند به همین دلیل بوده که بسیار قدرتمند است.

 

مدت زمان کلاس سی ایکس

تمرینات این کلاس به سرعت انجام می شوند و شما را به سطح حرفه ای تر ورزش ارتقاء می دهند. معمولاً کلاس های این ورزش محبوب 30 دقیقه طول می کشند. این تمرین تناوبی متمرکز با شدت بالا و با ورزش کمی سنگین در این 30 دقیقه کالری زیادی می سوزاند.  کلاس نیم ساعته به اندازه کلاس یک ساعته موثر است البته موثر بودن آن بستگی به نحوه انجام تمرینات نیز دارد. اضافه بار، وزن، تمایل به شرکت در کلاس و انجام تمرینات، همه این ها در نتیجه نهایی تاثیر می گذارند.

 

چه کسی می تواند در کلاس CXWORX  شرکت کند؟

در صورت داشتن هر نوع آسیبی همیشه به مربی خود اطلاع دهید. همچنین این کلاس را برای خانم های باردار و افرادی که مشکل مفصلی دارند حتی اگر تحت درمان هستند توصیه نمی کنیم. اگر هر نوع مشکلی دارید قبل از انجام تمرینات سی ایکس با مربی یا پزشک خود مشورت کنید.

شما در مدت 12 هفته شامل هر هفته 3 کلاس یک ساعته با تمرینات مقدماتی تا حرفه ای سی ایکس تحت نظر مربی خوب و ممتاز ما در سالن ویژه ورزش های گروهی میتوانید ثبت نام نمایید.

  • مربی حرفه ای و ممتاز
  • برگزاری در سالن ورزش های گروهی
  • هر جلسه یک ساعت
  • هر هفته سه روز
  • هر ماه شامل 12 جلسه
  • هر دوره 36 جلسه = 12 هفته
  • ثبت نام جدید 10 % تخفیف
  • ثبت نام کامل دوره 3 ماهه 20 % تخفیف