بادی بیوتی Body Beauty

بادی بیوتی با استفاده از وسایل ورزشی همچون کش، استپ، صندلی، دمبل انجام می شود که با حرکات ریتمیک، حرکات مختص شکم و پهلو و … به اصطلاح شکم و پهلوی شما را آب می کند.

بادی بیوتی تخصصی تر از ایروبیک به کاهش سایز و چربی سوزی در بخش شکم و پهلو می پردازد.

یکی از بهترین کلاس ها برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو کلاس بادی بیوتی Body Beauty  است. این ورزش یکی از جدید ترین ورزش هایی بوده که توسط بسیاری از بانوان مورد استقبال قرار گرفته شده است.  تاثیر اصلی این ورزش تقویت عضلات این نواحی بوده و کمک می کند خیلی سریع به تناسب اندام برسید. تمرینات متنوع بادی بیوتی با شدت های مختلفی صورت می گیرد و به هر چه بیشتر تناسب اندام شما کمک می کند. انجام این تمرینات همراه با ریتم لذت و اثر ورزش کردن را چندین برابر خواهد کرد.

دسته: ,

توضیحات

معرفی کلاس بادی بیوتی

داشتن شکم و پهلو ویژگی بسیاری از افراد بوده و یکی از دلایل اصلی پرهیز بعضی از افراد از برخی غذاها و نوشیدنی ها است. همیشه بزرگ شدن شکم نشانه چربی شکم نیست، بلکه می تواند نشانه گاز، نفخ و احتباس مایعات نیز باشد. اما برخی از عوامل مانند سن و ژنتیک بر تجمع چربی در شکم تأثیر می گذارند. ورزش بادی بیوتی از جمله ورزش‌ هایی است که با تمرینات خاص خود منجر می شود چربی های این ناحیه از بین رفته و یا کمتر شوند. این تمرینات آسیبی به سلامت بدن وارد نکرده و به تنظیم متابولیسم بدن کمک می کنند. تمرینات بادی بیوتی با تجهیزاتی مانند کش، صندلی، استپ و حرکات ریتمیک همراه هستند.

مدت زمان کلاس بادی بیوتی

انواع تمرینات کلاس بادی بیوتی با تجهیزات مختلف و با شدت های متنوعی انجام می شوند. مدت زمان این کلاس ها معمولاً بر اساس تشخیص مربی متفاوت است. اما می ‌توان گفت جزو کلاس هایی هستند که مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید. در همین مدت زمان کم نیز شما قادر خواهید بود خیلی سریع به تناسب اندام خود برسید. البته توسط که به توصیه های مربی در این زمینه توجه های لازم را داشته باشید و به آن ها عمل کنید. در صورت تمایل به شرکت در جلسات تمرینی متعدد کافی بوده که با مربی خود مشورت داشته باشید.

چه کسانی می توانند در کلاس های بادی بیوتی شرکت کنند؟

مزایا و مشخصه های خاص این ورزش منجر شده افراد زیادی تمایل داشته باشند که به آن بپردازند. از لحاظ محدودیت برای افراد می‌ توان گفت جزو ورزش ‌هایی محسوب می شود که محدودیت زیادی ندارد و اکثر افراد قادر هستند آن را انجام دهند. افراد کهن سال یا افراد کم سن ابتدا باید با پزشک یا مربی درباره شرکت در این کلاس ها به گفت و گو بپردازند. البته در صورت داشتن زمینه بیماری های خاص مانند بیماری های تنفسی، مفاصل و غیره ابتدا با پزشک یا مربی مشورت کنید.

توصیه هایی برای رسیدن به نتیجه دلخواه در کلاس بادی بیوتی

ترکیب فعالیت بدنی و تغذیه خوب، مجموعه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند چربی شکم خود را از بین ببرند. غذاهای کامل و غیر صنعتی، کم قند و فیبر زیاد، مانند سبزیجات و میوه ها، باعث سوزاندن چربی های شکمی می شوند. علاوه بر آن ها، ترموژن های طبیعی مانند دارچین، زنجبیل، فلفل و قهوه متابولیسم و دمای داخلی بدن را تسریع کرده و به چربی سوزی کمک می کنند. پس نیاز بوده در کنار شرکت در کلاس بادی بیوتی به رژیم غذایی خود تان نیز توجه داشته باشید.

شما در مدت 12 هفته شامل هر هفته 3 کلاس یک ساعته با تمرینات مقدماتی تا حرفه ای بادی بیوتی تحت نظر مربی خوب و ممتاز ما در سالن ویژه ورزش های گروهی میتوانید ثبت نام نمایید.

  • مربی حرفه ای و ممتاز
  • برگزاری در سالن ورزش های گروهی
  • هر جلسه یک ساعت
  • هر هفته سه روز
  • هر ماه شامل 12 جلسه
  • هر دوره 36 جلسه = 12 هفته
  • ثبت نام جدید 10 % تخفیف
  • ثبت نام کامل دوره 3 ماهه 20 % تخفیف