لاغری در کمترین زمان

امروزه با توجه به گسترش صنعت مد، لاغری یکی از دغدغه های اصلی اکثر افراد جوامع گوناگون شده است. همه ی افراد در باشگاه ورزشی سعادت آباد به دنبال سریع ترین راه حل برای لاغری هستند و به دنبال بهترین رژیم ها و سخت ترین ورزش ها برای رسیدن به هدفشان هستند. در این مطلب از باشگاه ورزشی بانوان در سعادت آباد قصد داریم به معرفی بهترین روش ها برای لاغری در کمترین زمان ممکن بپردازیم و شما را با بهترین برنامه ی غذایی برای لاغری آشنا کنیم.

امروزه با توجه به گسترش صنعت مد، لاغری یکی از دغدغه های اصلی اکثر افراد جوامع گوناگون شده است. همه ی افراد در باشگاه ورزشی سعادت آباد به دنبال سریع ترین راه حل برای لاغری هستند و به دنبال بهترین رژیم ها و سخت ترین ورزش ها برای رسیدن به هدفشان هستند. در این مطلب از باشگاه ورزشی بانوان در سعادت آباد قصد داریم به معرفی بهترین روش ها برای لاغری در کمترین زمان ممکن بپردازیم و شما را با بهترین برنامه ی غذایی برای لاغری آشنا کنیم.

برای لاغری سریع باید چه اقداماتی باید انجام داد؟

1- آب بنوشید و خود را با آب سیر کنید
یکی از روش های موثر برای کاهش وزن سریع، نوشیدن مداوم آب است. با نوشیدن آب شما پس از مدتی احساس سیری می‌کنید و غذای کمتری خواهید خورد و در نتیجه زودتر لاغر خواهید شد.

2- دفترچه ی غذایی خود را داشته باشید
برای کاهش وزن سریع بهتر است یک دفترچه غذایی برای خود درست کنید. بسیاری از پژوهشگران معتقدند داشتن یک دفترچه یادداشت غذایی موجب دو برابر شدن موفقیت در عملکرد کاهش وزنی بشود. البته اگر زیاد اهل دفترچه نیستید می توانید از اپلیکیشن موبایل برای یادداشت برداری وعده های غذایی بهره ببرید.

3- ورزش اینتروال را امتحان کنید
برای کاهش وزن با سرعت بالاتر به شما پیشنهاد می کنیم ورزش اینتروال را با شدت بالا را امتحان کنید. ۳۰ دقیقه ورزش اینتروال سه مرتبه در هفته به چربی سوزی بالا کمک می‌کند.

4- ورزش قدرتی انجام دهید
همانطور که می دانید تمرین‌های هوازی به سوزاندن کالری کمک زیادی می کند، اما ورزش قدرتی مانند: ورزش کاردیو و بادی بیوتی موجب می شود تا حتی در حالت استراحت نیز کالری بسوزانید. یک مورد جالب درباره ورزش‌های قدرتی این است که علاوه بر تناسب اندام، هرچه عضله بیشتری اضافه کنید سرعت سوخت و سازتان نیز افزایش می‌یابد و چربی بیشتری از دست می‌دهید.

5- پروتئین را به رژیم خود اضافه کنید.
برای کاهش در کمترین زمان سعی کنید در هر وعده غذاییتان پروتئین را بگنجانید. بهتر است کالری خود را از پروتئین‌ها دریافت کنید تا قند کمتری در بدن شما ذخیره شود.

6- برای کاهش وزن فیبر بخورید
به غیر از سم زدایی بدن و استراحت دادن به دستگاه گوارش (افزایش سرعت کاهش وزن)، بهتر است سلامت روده را به طور کاملا طبیعی با غذاهای سرشار از فیبر تقویت کنید.
فیبر در حقیقت نوعی کربوهیدرات است که اکثرا در میوه‌ها، سبزیجات و غذاهای کامل یافت می‌شود. اما بر خلاف دیگر انواع کربوهیدرات هضم سخت‌تری دارد. زمانی که فیبر از مسیر گوارشی عبور می‌کند، سبب تحریک گیرنده‌هایی می‌شود که پیام سیری را به مغز ارسال می‌کنند. افرادی که فیبر بیشتری دریافت می‌کنند وزن سالم‌تری دارند. غذاهای سرشار از فیبر مانند آلو، حبوبات و گلابی کمک می‌کنند تا عملکرد روده را بهبود دهید.

7- برای کاهش وزن بیشتر بخوابید
یکی از موانع مهم برای جلوگیری از بهتر غذا خوردن و کاهش وزن، خواب است. نیاز به خواب در افراد، متفاوت است. بر اساس نظر متخصصان افراد بالغ باید چیزی حدود ۷ تا ۹ ساعت بخوابند. در یک تحقیق که شامل ۳۶ تحقیق درمورد خواب و لاغری بود، محققان به این نتیجه رسیدند که هرچه میزان خواب افراد کمتر باشد، در روز بعد امکان گرسنگی و انتخاب غذاهای اشتباه بیشتر می‌شود. پس حتی الامکان سعی کنید مقدار خواب کافی را به برنامه ی روزانه تان بیفزایید.

برنامه غذایی کاهش 8 کیلوگرم در کمترین زمان ممکن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن است که برای تمامی سنین مناسب می باشد. برای نتیجه دهی بهتر این رژیم بهتر است این رژیم غذایی را در دو هفته متوالی ادامه دهید و پس از آن رژیم را قطع کنید.

کاهش وزن سریع

روز اول رژیم جنرال موتورز:
یکی از مهم ترین روزهای رژیم جنرال، روز اول است. در این روز شما فقط باید میوه و آب مصرف کنید و از خوردن سایر خوراکی ها بپرهیزید. در روز اول شما باید حدود 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. بهترین میوه ها برای این رژیم سیب، هندوانه، خربزه وانارهستند و میوه ای که از خوردن آن باید بپرهیزید، میوه ی موز است.

روز دوم رژیم جنرال موتورز:
روز دوم این رژیم روز خوردن سبزیجات است. شما باید در این روز تنها سبزیجات خام و پخته و آب پز شده اما بدون اضافه کردن روغن مانند لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم استفاده کنید و می توانید این سبزیجات را ترکیب کنید و برای خودتان سالاد بدون سس با مقداری سرکه و آب لیمو درست کنید. در این روز شما مجاز هستید نمانند روز اول 8 تا 10 لیوان آب بخورید و درصورت بیرون روی نیز نباید نگران شوید.

روز سوم رژیم جنرال موتورز:
در روز سوم این رژیم شما مجاز به خوردن تمامی میوه ها و سبزیجات به جز موز و سیب زمینی هستید . در این روز هم شما مجاز به خوردن 8 تا 10 لیوان آب هستید. شما می توانید در این روز از میوه برای صبحانه و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد و برای میان وعده دوباره از میوه و برای شام از سبزیجات استفاده کنید.

روز چهارم رژیم جنرال موتورز:
در روز چهارم این رژیم شما مجاز به مصرف 8 تا 10 عدد موز به همراه سه لیوان شیر هستید و به جز اینها نباید هیچ چیزی مصرف کنید. در این روز هم مانند سایر روزها آشامیدن 8 تا 12 لیوان آب را نباید فراموش نمایید.

روز پنجم رژیم جنرال موتورز:
در روز پنجم که یکی از ایده آل ترین روزها برای شما است شما مجاز هستید یک پیمانه برنج بدون روغن و 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی مصرف کنید. در این روز شما همچنین می توانید سبزیجات و میوه ها را به سبد غذاییتان اضافه کنید. در این روز پیشنهاد می کنیم 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی بخورید تا اسید اوریک بدنتان افزایش یابد همچنین آشامیدن حداقل 10-12 لیوان آب در این روز فراموش نشود.

روز ششم رژیم جنرال موتورز:
در این روز دیگر سیستم گوارشی شما بالانس شده است و متابولیسم یا BMR بدنتان افزایش پیدا کرده است. در روز ششم شما مجاز به خوردن یک پیمانه برنج برای وعده ناهار و سبزیجات به صورت خام یا پخته برای شام و یا میان وعده هستید. همچنین در این روز شما مجاز به مصرف 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی هستید.

روز هفتم رژیم جنرال موتورز:
روز هفتم و روز آخر روز دیدن نتیجه ی 7 روز سختی است. در این روز شما مجاز به مصرف برنامه غذایی روز ششم به همراه یک لیوان آب میوه طبیعی تهیه شده در منزل هستید. در روز آخر شما به غیر از کاهش وزن شاهد شفافیت پوستتان نیز خواهید بود.

برای مشاوره تخصصی و پزشکی لاغری با ما در تماس باشید: 22094383-021