باشگاه مدرن غرب تهران

باشگاه مدرن غرب تهران

پارت نوین یکی از مجهزترین باشگاه های بانوان می باشد که تمامی نکات حائز اهمیت برای ورزشکار را مورد توجه قرارداده است به همین دلیل به باشگاه مدرن غرب تهران هم معروف است. این نکات برای تمامی کاربرانی که در باشگاه، ورزش می کنند مهم می باشند و سؤالی که اینجا می تواند مطرح شود این است که فرد وقتی می خواهد یک باشگاه ورزشی خوب پیدا کند به دنبال چه چیزی است؟ ما در این مقاله چند نکته از این موارد را شرح می دهیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل باشگاه مورد نیاز خود را انتخاب نمایید پس لطفاً با ما همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب باشگاه

شما تصمیم گرفته اید یک برنامه تناسب اندام را شروع کنید و اکنون به دنبال باشگاه بدنسازی عالی برای پیوستن می گردید یا شاید مدتی است که در خانه ورزش می کنید و به دنبال باشگاه بدنسازی خصوصی هستید که به شما کمک کند تا انگیزه داشته باشید و جنبه اجتماعی ورزش را هم به شما ارائه دهد. صرف نظر از شرایط شما، برخی از عوامل کلیدی وجود دارد که باید هنگام جستجوی یک باشگاه در نظر بگیرید تعدادی از این عوامل در نگارش ذیل شرح داده شده است:

هزینه

بدیهی است که این یک عامل مهم برای اکثر مردم می باشد، امروزه بسیاری از مردم نمی توانند هزینه های عضویت با قیمت بالا و هزینه های آموزشی شخصی را که برخی از باشگاه ها ارائه می دهند، بپردازند این بدان معنا نیست که شما باید از آن دوری کنید. اگر در مورد آن باهوش باشید، می توانید باشگاه ها را در مقایسه با هم از هر لحاظی مورد بررسی قرار دهید آن وقت متوجه می شوید که هزینه شهریه کلاس ها با خدماتی که به شما ارائه می دهند ارزش این مبلغ را دارد یا خیر. باشگاه ورزشی سعادت اباد جزو باشگاه هایی است که شما با یک بار مشاهده دستگاه ها، محیط باشگاه و قدم زدن در آن متوجه می شوید که چرا به باشگاه مدرن غرب تهران معروف شده است.

از موارد اضافی اجتناب کنید

وقتی باشگاهی پیدا کردید که با آن احساس راحتی داشتید، تسلیم برخی از فشارهایی که مربیان می ‌خواهند تلاش کنند و شما را وادار به خرید آن کنند، نشوید. آن ‌ها در کاری که انجام می ‌دهند حرفه‌ ای هستند و طوری آموزش دیده‌ اند که فکر کنید به چیزهایی نیاز دارید که ندارید. ممکن است متوجه شوید که برای امتیازات اضافی که هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد یا ممکن است فقط در موارد معدودی استفاده کنید، پول پرداخت می نمایید. در زمان عقد قرارداد مهم است که کاربر عضویت را به طور کامل بررسی کند و از همه شرایط را آگاه باشد (مثلاً هزینه مهمان، روش های پرداخت، برخی از باشگاه ها گزینه های طرح پرداخت، تمدید عضویت و غیره را دارند) اما کارشناسان باشگاه مدرن غرب تهران از همان ابتدا کلیه شرایط را به ورزشکاران توضیح می دهند و کاربران با میل خودشان اگر به خدمات اضافه تری نیاز داشته باشند آن را به اطلاع کارشناسان باشگاه مدرن غرب تهران می رسانند.

از قراردادهای بلند مدت خودداری کنید

یکی از مواردی که باشگاه‌ های بدنسازی برای انجام آن بدنام هستند این است که کاربر را به دام قراردادهای بلندمدت می ‌اندازند. این کار رویکرد خوبی نیست زیرا پس از مدت کوتاهی شاید متوجه شوید که از باشگاه ناراضی هستید و آن وقت مجبور خواهید شد به دلیل هزینه ای که پرداخت کرده اید تا مدت تعیین شده به همان باشگاه بروید اما باشگاه مدرن غرب تهران انتخاب شما را آزادانه می گذارد و نکته جالب توجه اینجاست که خود کاربر پس از دوره اولیه عضویت خود را در باشگاه بدنسازی غرب تهران برای مدت طولانی تری ثبت می کند.

مشخصات عضوگیری

این روزها تعداد بیشتری از سالن های ورزشی فقط پذیرای گروه خاصی از مردم می باشند. باشگاه‌هایی وجود دارند که فقط زنان، سالمندان، ورزشکاران رقابتی یا مردان را هدف قرار می ‌دهند. این گزینه خوبی برای کلیه ورزشکاران می باشد تا با خیال راحت در تایمی که دارند ورزش خود را تمرین کنند و کاربر به خصوص زنان احساس عالی تری پیدا می کنند زمانی که متوجه می شوند باشگاه مخصوص بانوان است. باشگاه پارت نوین هم جزو همین گروه از باشگاه های بانوان قرار دارد و تمامی امکانات را برای راحتی و رفاه آن ها فراهم کرده است.

مشخصات باشگاه خوب در غرب تهران

برنامه های تخصصی

مزیت دیگر سالن های ورزشی تخصصی این است که اغلب برنامه هایی را ارائه می دهند که بیشتر برای کاربران مورد نظرشان جذابیت و کارایی دارد برای مثال، باشگاه‌هایی که ورزشکاران رقابتی مانند کیک بوکسینگ  را هدف قرار می‌ دهند، ممکن است کلاس‌ هایی برگزار کنند که بیشتر جنبه رقابتی دارد و مناسب کاربران معمولی نمی باشد اما باشگاه مدرن غرب تهران با تعدادی از سالن های ورزشی جداگانه توانسته است در رشته هایی که برای تمامی سنین مناسب می باشد از اسپینینگ گرفته تا ورزش های دیگری مانند پیلاتس معلق فعالیت کند.

تعداد کاربران

در نهایت آخرین اطلاعاتی که ممکن است بخواهید در مورد آن بدانید، تعداد اعضا و میزان شلوغی آن در زمان اوج مصرف است. احتمالاً نمی‌ خواهید زمان تمرین، خود را در حالت ایستاده و منتظر کار با دستگاه بگذرانید، بنابراین اگر قصد دارید بلافاصله بعد از کار یا صبح قبل از کار (همان طور که اکثریت مردم این کار را انجام می ‌دهند) ورزش کنید، این اطلاعات بسیار مهم خواهد بود. برخی از باشگاه ها در ساعات اوج مصرف به سرعت پر می شوند و همین امر باعث به هدر رفتن زمان شما می شود اما باشگاه مدرن غرب تهران از لحاظ فضا و تعداد تجهیزات این قدر کامل است که شما ثانیه ای را هم بدون تمرین نخواهید ماند بنابراین هیچ نگرانی برای حضور در باشگاه ورزشی شهرک غرب نخواهید داشت.

تجهیزات

هنگامی که به دنبال یک باشگاه ورزشی مدرن غرب تهران خوب هستید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که به داخل آن بروید و خوب قدم بزنید. امروزه انواع مختلفی از تجهیزات وجود دارند به همین جهت شما باید مطمئن شوید که باشگاه دارای تجهیزاتی است که اغلب استفاده می کنید یا خیر. باشگاه مدرن غرب تهران کلیه تجهیزاتی که کاربران به آن نیاز دارند را در تمامی رشته های ورزشی از کراسفیت گرفته تا رشته های دیگری مانند ای ام اس و غیره فراهم کرده است، باشگاه مدرن غرب تهران پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران خود می باشد.

دمبل

اگر بیشتر از دمبل برای تمرین بدنسازی خود استفاده می کنید، باید بررسی کنید و ببینید که باشگاه چندین ست دارد تا بتوانید راحت به تمرین خود بپردازید. باشگاه مدرن غرب تهران دارای تعداد بالایی از دمبل می باشد و دیگر نیاز نیست نگران این باشید که چه کسانی از دمبل وزنی که شما از آن استفاده می کنید بهره می برند.

دستگاه ها

وقتی به دستگاه ها نگاه می ‌کنید، برخی از ماشین‌ های رده بالاتر گزینه‌ هایی دارند که می ‌توانید آن ‌ها را تغییر دهید تا بر روی مرحله خاصی از تمرین تأکید کنند. این ممکن است به شما کمک کند تا برنامه تمرینی خود را بیشتر تغییر دهید و از فلات خارج شوید. باشگاه مدرن غرب تهران یکی از باشگاه هایی است که دستگاه ای ام اس جدید را فراهم کرده است تا کاربران این دستگاه هم بتوانند به هدفشان برسند همچنین این دستگاه به EMS AQ8 هم معروف است. عوامل دیگری که باید در دستگاه های وزن آزاد به دنبال آن باشید این است که از پایداری آن ها مطمئن شوید آن ها نباید به گونه ای به نظر برسند که به این زودی ها از هم پاشیده شوند. بسیاری از ورزشگاه‌ های قدیمی دستگاه‌ هایی دارند که به نظر می‌ رسد مربوط به دوران دایناسورها هستند به عبارتی واقعاً قدیمی اند اما باشگاه مدرن غرب تهران دارای تجهیزاتی به روز و ایمن می باشد که شما در باشگاه ورزشی میدان کاج می توانید با خیالی راحت به تمرین خود بپردازید.

ماشین های کاردیو

اگر در تمرینات بدنسازی خصوصی سنگین هستید، بررسی کنید که دستگاه ها در شرایط خوبی هستند و جدیدترین ویژگی ها را ارائه می دهند. تردمیل ها باید دارای شیب باشند و بسیاری از آن ها دارای ضربان خوان هستند تا بتوانید میزان سختی کار خود را پیگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که دوچرخه ‌ها همگی دارای بند روی پدال هستند زیرا به نظر می ‌رسد این مشکل در برخی از باشگاه‌ ها نیز رایج است. اگر واقعاً از ترکیب کردن تمرینات خود لذت می برید، ممکن است بخواهید ببینید که آیا آن ها دستگاه های جایگزینی مانند قایقران را دارند یا خیر. باشگاه مدرن غرب تهران دارای پک کاملی از ماشین های کاردیو می باشد که کلیه دستگاه ها هر روز در تایم های معینی ضد عفونی و تمیز می شوند.

خدمات باشگاه ورزشی

برخی از باشگاه ‌ها ویژگی ‌های اضافه ‌تری مانند مهد کودک، ماساژ، فیزیوتراپی (معمولاً با هزینه)، پارکبان و کافی شاپ را به اعضای خود ارائه می‌ دهند. اگر فرزند خردسالی دارید که پیدا کردن پرستار کودک برای او مشکل است، این می تواند عامل بسیار قوی در تصمیم گیری شما جهت انتخاب باشگاه باشد. آبمیوه گزینه ‌ای مفید برای وعده ‌های غذایی بعد از تمرین است اما نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که آن ها انتخابی سالم ارائه می ‌دهند یا خیر .در برخی از باشگاه ‌ها متخصصان تغذیه نیز کار می ‌کنند، بنابراین اگر این جنبه از زندگی شما اهمیت دارد می توانید از این افراد کمک بگیرید. باشگاه مدرن غرب تهران دارای کافی شاپ، ماساژ درمانی و پارکبان می باشد که شما در زمان دلخواهتان می توانید از آن ها بهره مند شوید.

دسترسی

باید در نظر بگیرید که سالن ورزشی نسبت به خانه شما کجاست، هر چه باشگاه دورتر باشد، احتمال دارد که از رفتن به باشگاه پشیمان شوید. گزینه دیگر این است در نظر بگیرید که باشگاه چقدر به محل کار شما نزدیک است این ممکن است برای شما راحت ‌تر باشد، بنابراین می ‌توانید صبح در راه رفتن به محل کار یا بعد از بازگشت به خانه در باشگاه توقف کنید. باشگاه مدرن غرب تهران برای افرادی بهترین گزینه به حساب می آید که در غرب تهران ساکن می باشند.

تمیزی

هنگامی که در باشگاه هستید و ورزش می کنید، اگر سالن بدنسازی به طور منظم نگهداری و تمیز نشده باشد در استفاده از بسیاری تجهیزات احساس ناراحتی می کنید. باشگاه مدرن غرب تهران یکی از باشگاه هایی است که تمیزی و نگهداری از وسایل و حتی تهویه مطبوع جزو اولویت های آن به شمار می آید. از سالن های تی آر ایکس گرفته تا سالن های ترامپولین و بدنسازی همگی به صورت کامل و دوره ای هم بازرسی و تعمیر می شوند و هم نظافت و ضد عفونی می گردند.

نگهداری

هیچ چیز نا امید کننده تر از رفتن به باشگاه، پیدا کردن یک قطعه از تجهیزات خراب، اطلاع دادن به کسی در مورد آن و سپس بازگشت پس از چند روز برای تمرین بعدی شما نیست که متوجه شوید هنوز هم خراب است. البته برخی از مشکلات نیاز به زمان بیشتری برای تعمیر دارند با این حال موارد کوچکی که می توان به راحتی از آن ها مراقبت کرد باید به موقع حل شوند. باشگاه مدرن غرب تهران به جهت بازرسی های دوره ای و حتی روزانه تا جایی که امکان دارد جلوی این مسائل را گرفته است.

ساعت کار

هر کسی برای زمانی که دوست دارد ورزش کند، ترجیحات متفاوتی دارد. برخی از افراد صبح زود، برخی دیگر پاسی از شب که باشگاه خالی تر شده است ترجیح می دهند به باشگاه بروند. در مورد ساعات ورزشگاه و تعطیلات آن ها پرس و جو کنید. آیا آن ها در تمام تعطیلات قانونی تعطیل هستند؟ آخر هفته ها چطور؟ آیا در این روزها ساعات کاری کمتری دارند؟ بسته به تعهد شما به ورزش، ممکن است بخواهید به دنبال مکانی باشید که در بیشتر تایم های روز باز هستند. ساعات کاری باشگاه مدرن غرب تهران به گونه ای برنامه ریزی شده است تا کلیه افراد خانه دار و شاغل بتوانند ساعاتی را به تمرینات ورزشی خود در طول روز بپردازند که این ساعات در باشگاه ورزشی سرو شرقی از 7 صبح تا 10.30 شب می باشد.

ساعت کار باشگاه مدرن غرب تهران

آشنایی با کلاس های باشگاه مدرن غرب تهران

باشگاه غرب تهران دارای تعداد بی شماری از رشته های ورزشی با سالن های جداگانه می باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها به طور خلاصه اشاره می کنیم:

ایروژیم

این ورزش تلفیقی از حرکات ایروبیک و ژیمناستیک می باشد که به عنوان یک ورزش هوازی شناخته می شود. این ورزش باعث تقویت شدن استخوان ها و بالا رفتن انعطاف پذیری و سوخت و ساز بدن و افزایش تمرکز می شود. ایروژیم را از سنین کودکی تا بزرگسالی می توان انجام داد و نحوه اجرای آن به صورتی است که حرکات به شکلی سریع همراه با موسیقی شاد و تند گروهی برگزار می شود که شما در حین اجرای آن بسیار شاد می شوید به همین جهت توانسته اند آن را به ورزشی مفرح تبدیل نمایند.

فیتنس

یکی از ورزش هایی که با رعایت رژیم غذایی چربی بدن را به حداقل می رساند فیتنس نامیده می شود. این ورزش به همراه حرکاتی آکروباتیک و ریتمیک وزن کاربر را متعادل می کند و چربی های بدن او را کاهش می دهد. فیتنس به کاربر کمک می کند تا اندامی زیبا و متناسب داشته باشد، در این ورزش جایی برای عضلات حجیم یا توده عضلانی نیست بلکه با اجرای فیتنس می توان چربی های بدن را تا جایی که امکان دارد از بین برد.

با مطالعه این نگارش با امکانات باشگاه پارت نوین آشنا شده اید حال می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کلاس های ورزشی از طریق وب سایت این باشگاه تمامی رشته های ورزشی آن را مشاهده نمایید.

باشگاه مدرن غرب تهران چه رشته های ورزشی را شامل می شود؟

این باشگاه به دلیل تجهیزات و فضای مناسبی که دارد رشته هایی مانند فانکشنال که تمامی افراد می توانند در آن فعالیت نمایند و رشته های دیگری مانند رزمی که مناسب افرادی است که علاقه مند به این نوع ورزش ها هستند و رشته های دیگری مانند EMS AQ8 و کلی رشته های دیگر را شامل می شود.

در انتخاب یک باشگاه خوب چه نکاتی حائز اهمیت است؟

انتخاب یک باشگاه ورزشی، مهم ترین انتخاب یک ورزشکار می باشد پس لازم است در انتخاب آن دقت لازم وجود داشته باشد در اینجا می توان به ویژگی هایی مانند تجهیزات، ساعات کاری، تمیز بودن محیط و دستگاه ها، خدمات اضافی و غیره اشاره نمود.

ای ام اس غرب تهران چیست؟

EMS روشی جدید و کمتر شنیده شده است که به واسطه الکترودهای الکترونیکی، عضلات بدن به شکل عمقی منقبض و تحریک می شوند. این روش که با نام AQ8 هم شناخته می شود و گزینه بسیار خوبی برای توانبخشی عضله های آسیب دیده می باشد.

ساعت کاری باشگاه ورزشی مدرن غرب تهران چگونه است؟

باشگاه پارت نوین به جهت اینکه تمامی کاربران بتوانند بدون کوچک ترین دغدغه ای به تمرین خود بپردازند ساعت برنامه ریزی شده خود را از 7 صبح تا 10.30 شب اعلام نموده است.

آیا کیک بوکسینگ در همه باشگاه های ورزشی اجرا می شود؟

خیر برخی از باشگاه ها به جهت اینکه عمومی هستند شاید این رشته را نداشته باشند همچنین برخی از باشگاه ها به طور تخصصی روی یک ورزش مانند پیلاتس کلیک می کنند.