باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران یکی از باشگاه هایی است که تمامی امکانات را برای بانوان گرد هم آورده است. باشگاه پارت نوین توانسته با استخدام مربیان حرفه ای و در دسترس قرار دادن بهترین تجهیزات و امکانات فضایی آرام بخش و مطلوب را برای تمامی کاربران خود ایجاد نماید. در این مقاله به معرفی این باشگاه بدنسازی غرب تهران و تعدادی از رشته های ورزشی آن که توانسته است خود را در ردیف بهترین باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران قرار دهد پرداخته ایم لطفاً با ما همراه باشید.

ویژگی های باشگاه ورزشی مدرن غرب تهران

شاید این سؤال هم برای شما پیش آمده باشد که چه نکاتی می تواند یک باشگاه را در جایگاه مدرن بودن قرار دهد؟ و آیا این مدرن بودن مزیتی برای شما هم دارد یا خیر؟ کاربردی بودن و انعطاف‌ پذیری طراحی آن، کیفیت تجهیزات، ایمنی و راحتی محیط ورزشگاه، در دسترس بودن امکانات رفاهی مدرن، جذابیت زیبایی ‌شناسی مرکز، نگهداری مناسب از محل، شایستگی و نگرش دوستانه باشگاه و اعضای باشگاه همه این عوامل و نکته ‌های دیگر به لاکچری بودن یک سالن ورزشی کمک می کنند، باشگاه ورزشی مدرن غرب تهران افراد را به ورزش سخت ‌تر تشویق می کند و با امکاناتی که دارد کاربران را مجبور می کند تا به باشگاه برگردند. در اینجا مهم ‌ترین ویژگی های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران را که در طراحی این مجموعه ورزشی به آن توجه شده است بیان می کنیم:

فضا، طراحی و چیدمان

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران جهت بهترین عملکرد کاربرانش با دقت بسیار و ‌ایده‌های خلاقانه طراحی شده است. این مرکز دارای فضایی باز و گسترده، ساختاری عالی و سازماندهی شده می باشد این امر به منظور راحتی کاربران بخصوص در تایم‌ هایی که تعداد آن ها زیاد است و به جهت تنوع رشته های ورزشی مختلف طراحی شده است. چیدمان باشگاه ورزشی سعادت اباد به گونه ای است که کلیه کاربران را به خود جذب می کند و انگیزه آن ها را برای آمدن به باشگاه و ادامه تمرینات چند برابر می ‌نماید. چیدمان دستگاه های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران به گونه ای است که هر کاربر به راحتی دستگاه مورد نیازش را پیدا می کند در واقع تمامی تجهیزات این باشگاه به صورت اصولی دسته ‌بندی شده اند. آینه ‌ها در بخش وزنه برداری به نحوی گنجانده شده‌اند که کاربر بتواند نحوه حرکت خود را در تمرین مشاهده کند و اگر اشتباهی صورت گرفت متوجه شود و آن را تصحیح نماید تا از آسیب‌ ها در امان بماند. باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران دارای نور طبیعی پراکنده و نور‌های فلورسنت با شدت بالا به جهت راحتی کاربران در تایم‌ های انجام تمرینات در طول روز ایجاد شده است. این باشگاه بدنسازی خصوصی برای آن که کاربرانش بتوانند به راحتی از تجهیزات استفاده کنند و همچنین بتوانند بدون وجود کوچک‌ ترین مانعی برای سایر کاربران در محل تمرین حرکت کنند، فضای لازم در باشگاه و فضای کافی بین دستگاه ها را تعبیه کرده است. یکی از ویژگی های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران این است که کاربران در اجرای تمرینات خود احساس راحتی می کنند و حتی اگر باشگاه شلوغ باشد به جهت طراحی مناسب فضا، شلوغی را احساس نمی کنند.

کفپوش باکیفیت

کفپوش باکیفیت یکی از نکات کلیدی برای باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران است زیرا ایمنی و جذابیت را برای کلیه کاربران به همراه دارد. کفپوش شرایط مناسبی را برای انجام ورزش در اختیار کاربران قرار می دهد و باعث می شود تا کاربران در باشگاه ورزشی شهرک غرب احساس راحتی کنند. کفپوش این باشگاه به گونه ای تعبیه شده است که به اندازه کافی در برابر تمرینات وزنه برداری و هوازی انعطاف ‌پذیر است زیرا برای بیشتر رشته های ورزشی کفپوش ‌ها باید بالشتک و ضربه‌ گیری مناسبی داشته باشند تا بتوانند ایمنی کاربران را تضمین نمایند همچنین باید مقاومتی بالا در برابر وزن‌ های تجهیزات و ضربه ‌های سنگین وزنه‌ ها داشته باشند.

تهویه مناسب

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران تهویه مطلوب را برای راحتی کاربران تعبیه کرده است زیرا زمانی که کاربران در مراکز یا سالن ‌های ورزشی و ژیمناستیک عرق می کنند و گرما را از خود ساطع می کنند سطح دی اکسید کربن بالا می‌رود و بخار‌های مضر جمع می شوند در این زمان اکسیژن ناکافی در هوا، رطوبت زیاد و بوی عرق باعث تنگی نفس و حتی سرگیجه در ورزشکاران می شود. باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران برای این که بتواند مکانی واقعی برای ریکاوری باشد با ایجاد تهویه مناسب توانسته است باعث حذف هوای خروجی با بخارات و دی اکسید کربن اضافی و ورود جریان هوای تازه تمیز شود. وظیفه اصلی تهویه باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران اطمینان از حجم کافی تبادل هوا است، تبادل هوا در سالن باید چندین برابر بیشتر از حد معمول یک آپارتمان یا دفتر باشد زیرا در اینجا افراد به فعالیت بدنی می‌ پردازند که با استفاده بیشتر از اکسیژن همراه است.

مربیان متخصص

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران با استخدام مربیان متخصص و حرفه ای توانسته است رضایت کلیه کاربران خود را دریافت نماید. به طور کلی پذیرفته شده است که نقش یک مربی تأثیر زیادی بر موفقیت ورزشی دارد، یک ورزشکار ممکن است دارای تمام عناصر لازم برای موفقیت مانند استعداد طبیعی، اخلاق کاری، قدرت ذهنی و غیره باشد اما اگر مربی مناسبی برای جمع ‌آوری همه اینها نداشته باشد به احتمال زیاد از اهداف خود کوتاه می‌ آید. شاید ذکر این نکته غیرضروری به نظر برسد که اولین چیزی که یک مربی باید داشته باشد دانش ورزش است اما این امر بسیار حیاتی است و راه‌ های زیادی دارد. دانش به مربی اجازه می دهد تا ورزشکار یا توانایی تاکتیکی خود را برای سازماندهی و کسب بهترین نتیجه از یک تیم بهبود بخشد. توانایی مشخص کردن مناطقی که یک ورزشکار یا تیم برای بهبود و اجرای اقدامات لازم نیاز دارد نیز بخش اساسی مربی بودن است این دانش محدود نیست و باید به طور منظم به روز شود. مربی حرفه ای شنونده خوبی برای کاربرانش می باشد آن ها اطمینان حاصل می کنند که جلسات تمرینی به گونه ای طراحی شده است که بهترین نتیجه را از یک ورزشکار به دست می آورد و آن ها را برای رسیدن به هدفشان آماده می کند نه اینکه فقط حرکات تمرینات تمرینی بی‌ هدف را انجام دهند. وظایف مربی‌ های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران فقط شامل نظارت بر رویکردشان نمی شود بلکه تمرکزشان روی سایر جنبه‌ های حیاتی که باید در نظر گرفته شوند مانند استراحت و ریکاوری، تغذیه و رفاه روانی نیز می باشد.

ماساژ درمانی

یکی از خدمات و امکانات باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران ماساژ درمانی می باشد ارائه این خدمت یکی از نکته‌ های اصلی متمایز کردن سالن بدنسازی غرب تهران از سالن ‌های ورزشی دیگر می باشد. ماساژ درمانی مزایای بسیاری برای ورزشکاران دارد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

کاهش تنش عضلانی

بهبود آرامش

افزایش دامنه حرکتی

بهبود عملکرد بافت نرم

کاهش سفتی عضلات و خستگی بعد از ورزش

پیشگیری از آسیب

گردش خون بهتر

کاهش درد

کاهش تنش

بهبود خواب

بهبود سلامت قلب و عروق

باشگاه ورزشی پارت نوین با در نظر گرفتن این فواید خدمات ماساژ درمانی را در اختیار کلیه کاربران قرار داده است تا بتوانند در صورت نیاز از آن بهره ‌مند شوند همچنین بتوانند خستگی یک هفته را با انجام ماساژ از بین ببرند و انرژی خوبی را جایگزین این خستگی نمایند.

ساعات کار

باشگاه ورزشی سرو شرقی تمام تلاش خود را جهت رفاه حال کاربران خود کرده است تا آن ها بتوانند در ساعت‌ های مختلف روز به ورزش خود بپردازند. این باشگاه هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب در خدمت کلیه کاربران عزیزش می باشد.

تنوع رشته های ورزشی

باشگاه ورزشی میدان کاج با در نظر گرفتن شرایط سنی و توانایی‌ های کاربران مختلف رشته های ورزشی متنوعی را در باشگاه خود جای داده است تا همه بتوانند در این باشگاه لذت ورزش کردن و رسیدن به تناسب اندام را تجربه نمایند.

باشگاه ورزشی سرو شرقی

کلاس‌ های ورزشی باشگاه پارت نوین

همان طور که در متن بالا اشاره کردیم باشگاه پارت نوین برای تمامی کاربران رشته های مختلفی را در نظر گرفته است تا هر کاربر مطابق با سلیقه خود آن را انتخاب نماید در متن زیر به تعدادی از این رشته‌ ها اشاره می کنیم:

تی آر ایکس

این ورزش شامل تمرینات مقاومتی کل بدن ورزشکاران می باشد که با استفاده از بند‌های تی آر ایکس  TRX تمرینات قدرتی و تعادلی را بر پایه وزن و تعادل خود انجام می ‌دهند. این ورزش با بالا بردن سوخت و ساز بدن کاربر باعث عضله ‌سازی و کاهش وزن او می‌ گردد.

کیک بوکسینگ

افرادی که به دنبال دفاع شخصی هستند می ‌توانند از این رشته استفاده نمایند، کیک بوکسینگ برای بانوان به جهت حفاظت از خود در شرایط مختلف بسیار مفید است.

ژیمناستیک

این رشته ورزشی باعث به چالش کشیدن چابکی، استقامت، توان و انعطاف بدنی می شود. ژیمناستیک باعث ارتقا سلامت استخوان، افزایش تمرکز، هماهنگی اعضای بدن و افزایش قدرت بدنی می شود. افرادی که به این رشته علاقه دارند می‌ توانند با شرکت منظم در این کلاس به مسابقات هم راه یابند.

ایروژیم

این رشته ورزشی ترکیب شده ورزش ژیمناستیک و ورزش هوازی ایروبیک می باشد که اجرای آن با ضرب موزیک تند است. هدف این ورزش تناسب اندام، افزایش استقامت و قدرت، تعادل، چابکی و افزایش سلامت است.

ترامپولین

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران با داشتن ترامپولین که همان تشک پرش است باعث شده تا کاربران از کودکان تا بزرگسالان بتوانند با انجام آن مهارت ‌های حرکتی و قابلیت تعادل و هماهنگی بدن خود را توسعه دهند، مزیت بارز ترامپولین عدم آسیب رساندن به مفاصل، رباط‌ ها و تاندون ‌ها می باشد.

کراسفیت

به ترکیب ورزش‌ های وزنه برداری، ژیمناستیک، تمرین ‌های سرعت و استقامت، هوازی و تمرینات اینتروال با شدت بالا کراسفیت گفته می شود که به جهت افزایش توانایی کل بدن، هماهنگی و تعادل، سرعت و قدرت تحمل طراحی شده است.

پیلاتس

این ورزش نوعی آمادگی جسمانی است که با استفاده از تشک و یا تجهیزات ویژه اجرا می شود. پیلاتس مناسب تمامی افراد می باشد و هدف از به وجود آمدن آن بهبود ماهیچه ‌ها، کاهش استرس، بهبود تحرک مفاصل و تعادل می باشد.

پیلاتس معلق

این ورزش بر پایه استفاده از وزن کاربران برای اجرای تمرینات است، پیلاتس معلق دارای مزایای بسیاری از جمله تأثیرات مثبت بر سلامت ستون فقرات، تعادل حرکتی و‌ ایستایی، بهبود گردش خون و اکسیژن ‌رسانی می باشد.

اسپینینگ

ورزش اسپینینگ را به دوچرخه سواری درون سالن می ‌گویند که تمرینات هوازی را روی دوچرخه‌ های ثابت برای تمرکز بر استقامت، شدت تمرین و قدرت انجام می‌ دهند. این ورزش شما را برای تمرین‌ های هوازی، قدرتی و اینتروال آماده می کند. این ورزش با کالری سوزی بالا و بالا بررن متابولیسم بدن می تواند چربی ‌های اطراف شکم را بسوزاند و موجب کاهش وزن شما شود همچنین با منظم انجام دادن تمرینات، بدن مقاومتش به انسولین را کاهش می دهد.

ای‌ ام اس

سیستم ‌ای ‌ام اس غرب تهران روشی نوین جهت تناسب اندام و لاغری می باشد. کاربران با استفاده ازدستگاه ‌ای ‌ام اس جدید می‌ توانند پالس ‌های مدیریت شده و دقیق را با پوشیدن جلیقه مخصوص در یک زمان به کلیه ماهیچه ‌های بدن بفرستند که باعث فعال شدن عضلات و افزایش گردش خون می‌ شود. انجام این وررزش به مراتب کاهش سایز و وزن را به دنبال خواهد داشت، شما به راحتی در ۲۰ دقیقه‌ تمرین ‌ای ‌ام اس می‌ توانید تقریباً ۷۰۰ کالری را بسوزانید.

فانکشنال

باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران با ارائه ورزش فانکشنال توانسته است به افرادی که آسیب دیدگی و حتی جراحت هم دارند کمک کند تا با انجام آن بتوانند توانایی ‌های کلی جسم خود را برای انجام کار‌های روزمره بالا ببرند، این ورزش ترکیبی از تمرینات هوازی، بدنسازی و پیلاتس می باشد. فانکشنال برای اجرای شدن از وزن کاربر استفاده می کند و باعث تقویت میان تنه می شود، هدف اصلی فانکشنال افزایش کارکرد فیزیکی بدن، بالا بردن قدرت بدن همچنین افزایش عملکرد‌ها و حرکت ‌های اندام‌ های بدن می باشد.

کاردیو

ورزش هوازی است که باعث کاهش وزن، افزایش عملکرد عضلات، کاهش خطر ابتلا به بیماری ‌ها و بهبود کارکرد سیستم گردش خون می شود. کاردیو شامل تمرینات قدرتی، رقص و حرکات اینتروال می باشد که با اجرای تمرینات ضربان قلب شما افزایش می ‌یابد و در رگ‌ ها پمپاژ خون بیشتر شده و در نهایت باعث اکسیژن ‌رسانی به کلیه سلول ‌ها می شود.

فیتنس

این ورزش یکی از رشته های ورزشی است که با حرکات آکروباتیک و ریتمیک همراه است و می تواند چربی بدن را با استفاده از رژیم غذایی مناسب به کمترین حد خود برساند، هدف اصلی فیتنس کاهش وزن و چربی‌ های بدن می باشد که با مقاصد زیر در تمرین ‌ها اجرایی می ‌شود: تقویت عضلات، کشش و انعلاف‌ پذیری عضله ‌ها،آمادگی جسمانی و آمادگی قلبی و عروقی است. انجام این ورزش باعث کاهش استرس، افزایش چربی سوزی و تقویت رباط‌ ها و بافت‌ های همبند می شود.

بادی بیوتی

بادی بیوتی یکی از زیر مجموعه‌های آمادگی جسمانی و ایروبیک است که مهم‌ ترین ویژگی آن افزایش چربی سوزی در بدن کاربران می باشد. این ورزش می تواند چربی‌ های میان تنه را از بین ببرد و باعث بهبود کارایی قلب و حفظ روحیه کاربر شود.

شما با مطالعه این ورزش ‌ها و مزایای آن می ‌توانید تصمیم بگیرید که چه ورزشی برای شما مناسب می باشد. باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران با ارائه بهترین رشته های رزمی ورزشی و همچنین بهترین مربیان و تجهیزات می تواند شما را به تناسب اندام دلخواهتان برساند.

ویژگی های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران چیست؟

طراحی عالی، چیدمان مناسب، نورپردازی، فاصله مناسب بین دستگاه ها، فضای وسیع برای هر تعداد کاربر، تهویه مطبوع از ویژگی های باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران می باشد.

وجود مربی حرفه ای چه مزیتی برای ورزشکار دارد؟

داشتن مربی حرفه ای برای هر ورزشکاری جزء واجبات می باشد زیرا هر کاربر برای انجام درست حرکات ورزشی و برنامه ‌ریزی برای رسیدن به هدف باید یک مربی حرفه ای داشته باشد تا بتواند با استفاده از مهارت و تجربه مربی خود را به هدفش نزدیک ‌تر شود اگر مربی برای ورزشکاران به خصوص مبتدیان وجود نداشته باشد به راحتی کاربران می توانند دچار آسیب شوند.

بدنسازی خصوصی چه فوایدی برای ورزشکار دارد؟

ورزشکار با شرکت در بدنسازی خصوصی می تواند با تأکید بر آموزش انفرادی حرکات را زودتر و بهتر یاد بگیرد و با شرکت منظم در جلسات گفته شده زودتر به هدفش برسد.

چرا باشگاه بدنسازی لاکچری غرب تهران دارای تهویه مناسبی است؟

تهویه مناسب برای هر کاربر لازم و ضروری است تا بتواند تمرکز کافی برای انجام تمرینات خود داشته باشد همین امر در برخی باشگاه‌ های بدنسازی وجود ندارد و وقتی ورزشکار وارد باشگاه می شود احساس بدی نسبت به فضای باشگاه دارد اما ورزشکار در باشگاه بدنسازی غرب تهران به هیچ عنوان احساس بدی ندارد زیرا تهویه مناسب برای این باشگاه تعبیه شده است.

ساعات کاری در باشگاه ورزشی سعادت اباد به چه صورت است؟

باشگاه ورزشی سعادت اباد همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب آماده خدمت ‌رسانی به کلیه کاربران می باشد و شما با خیالی راحت می‌ توانید در این تایم و بعد از اتمام شدن ساعت کاری خود به باشگاه بیاید و تمرینات خود را انجام دهید.