مزیت کیک بوکسینگ بانوان

کیک بوکسینگ ورزشی بسیار مفید برای سلامتی می باشد که قدرت بالا تنه و هوازی، انعطاف پذیری، چابکی و تناسب بی هوازی را بهبود می بخشد و نسبت به تمرینات قدرتی و کاردیو کمک بیشتری به حفظ تناسب اندام با مصرف مکمل خواهد نمود.شاید فکر کنید کیک بوکسینگ ورزشی خشن و خطرناک است اما کافیست تا یک بار آن را در باشگاه ورزشی شهرک غرب انجام دهید تا به آن علاقمند شود زیرا یادگیری حرکات و تکنیک های بوکس توانایی ذهنی و جسمی و در نتیجه اعتماد به نفس شما را بالا خواهد برد و علاوه بر این مزایا یادگیری و پیاده سازی آن در مواقع حساس می توان نوعی دفاع شخصی محسوب شود. یادگیری کیک بوکسینگ در باشگاه ورزشی سعادت آباد به تمامی افراد به خصوص بانوان برای محافظت از خود بسیار توصیه می شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با مزایای یادگیری و انجام حرکات کیک بوکسینگ بانوان در باشگاه ورزشی بانوان در سعادت آباد و نحوه صحیح عضله سازی در بانوان آشنا نماییم.

 

 

کیک بوکسینگ ورزشی بسیار مفید برای سلامتی می باشد که قدرت بالا تنه و هوازی، انعطاف پذیری، چابکی و تناسب بی هوازی را بهبود می بخشد و نسبت به تمرینات قدرتی و کاردیو کمک بیشتری به حفظ تناسب اندام با مصرف مکمل خواهد نمود.شاید فکر کنید کیک بوکسینگ ورزشی خشن و خطرناک است اما کافیست تا یک بار آن را در باشگاه ورزشی شهرک غرب انجام دهید تا به آن علاقمند شود زیرا یادگیری حرکات و تکنیک های بوکس توانایی ذهنی و جسمی و در نتیجه اعتماد به نفس شما را بالا خواهد برد و علاوه بر این مزایا یادگیری و پیاده سازی آن در مواقع حساس می توان نوعی دفاع شخصی محسوب شود. یادگیری کیک بوکسینگ در باشگاه ورزشی سعادت آباد به تمامی افراد به خصوص بانوان برای محافظت از خود بسیار توصیه می شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با مزایای یادگیری و انجام حرکات کیک بوکسینگ بانوان در باشگاه ورزشی بانوان در سعادت آباد و نحوه صحیح عضله سازی در بانوان آشنا نماییم.

 

 

رهایی از استرس و خشم

تمامی افراد برای رهایی از استرس و خشم دست به اعمال مختلفی از جمله خوردن بیش از حد و … می نمایند اما انجام حرکات کیک بوکسینگ در باشگاه ورزشی مدرن غرب تهران و فعالیت های جسمی شدید بهترین راه برای بیرون راندن خشم و استرس بوده و به بهبود تمرکز و کسب آرامش کمک بسیاری خواهد نمود.

افزایش سوخت و ساز بدن

همان طور که می دانید نیروی پا از هسته بدن تامین شده و به بازو های انتقال می یابد و ورزش کیک بوکسینگ بیشتر با پا و بازو های شما سر و کار دارد و هنگام چرخش بازو ها و مشت زدن و همچنین لگد زدن با پاها نیاز به انرژی بسیاری می باشد که برای این تامین انرژی نیاز است تا کل اعضای بدن درگیر شده و به این ترتیب سوخت و ساز بدن افزایش می یابد. اما پیش از انجام تمرینات کیک بوکسینگ در باشگاه بدنسازی غرب تهران بهتر است که بدن خود را با انجام تمرینات هوازی مانند اسکوات، لانجی و… گرم نمایید که انجام این حرکات هم به افزایش سوخت ساز بدن کمک شایانی می کند.

افزایش استقامت، سرعت و قدرت

ورزش کیک بوکسینگ یک ورزش همه جانبه است که در جلسات آن در باشگاه ورزشی غرب تهران با تمرینات استقامتی و حرکتی می توانید قدرت و استقامت بدن خود را افزایش داده و عملکرد بدن خود را با استفاده از افزایش سرعت و قدرت مشت و لگد خود بهبود ببخشید. شما می توانید با صحیح انجام دادن حرکات کیک بوکسینگ علاوه بر قوی کردن بالا تنه خود قدرت اندام ها مختلف در پایین تنه و هسته بونتان را افزایش دهید به این صورت که در ابندا تمرکز کرده سپس پاها را حرکت داده و پس از آن حرکات مربوط به دست را انجام دهید.

 به راحتی می توانید با خودتان هم تمرین کنید

آموزش کیک بوکسینگ به این صورت هستند که شما می توانید با حرکات آرام مشت و لگد به بدنتان تمرین داده سپس در صورت صلاح دید و آمادگی بدنی خودتان سرعت و شدت این تمرینات را افزایش یا کاهش دهید به این شکل که نیروی مشت لگد خود را کم و زیاد کنید. اما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر مبتدی هستید و شناخت کاملی از توان بدنی خود ندارید تمرینات کیک بوکسینگ را به صورت آهسته و با شدت کم پیش ببرید.

 

 

بهبود سلامت روانی

محققین اثبات کرده اند که انجام تمرینات کیک بوکسینگ می تواند روش مناسبی برای مقابله با مشکلات مختلف زندگی و بهبود سلامت روانی باشد علاوه بر آن این ورزش به کاهش استرس کمک بسیاری خواهد نمود و در نتیجه فرد با انجام مکرر این تمرینات می توانند احساس قدرت فراوانی کرده و در نتیجه از اضطراب رهایی پیدا کند و احساس شعف و شادمانی و قدرت تصمیم گیری بالایی را بدست بیاورند.

بهترین روش برای دفاع شخصی بانوان

یادگیری حرکات کیک بوکسینگ علاوه بر این که به بهبود وضعیت جسمانی افراد به خصوص بانوان کمک می کند در مواقع خاص می تواند بهترین روش برای دفاع شخصی بانوان در مواقع خطرناک باشد. محافظت از خود با یادگیری این که در مواقع حساس و مخاطره انگیز کدام یک از اعضای بدن خود را با چه شدتی درگیر نماییم اهمیت بسیاری داشته و از ارزش بالایی برخوردار است.

 با کیک بوکسینگ به بدن خود فرم دهید

با مشت و لگد زدن به کیسه بوکس می توانید عضلات شانه، بازو، پشت، شکم، باسن و پاها را تقویت و سفت نموده و به بدن خود فرم دهید.

تمرین مغزی با کیک بوکسینگ

با افزایش تمرکز در انجام تمرینات کیک بوکسینگ سرعت واکنش و پاسخگویی مغز شما نسبت به اتفاق های پیرامون افزایش یافته و در پشت چشم ها و بین گوش های شما یکسری واکنش های شیمیایی رخ داده که در طولانی مدت می تواند بر قدرت ذهنی شما تاثیر گذار باشد.